+420 466 989 166
cz en de

plexisklo POLYCASA XT

Extrudovaná deska z plexiskla (PMMA). Kvalitní plexisklo nejčastěji používané v oboru světelné reklamy s vynikajícími optickými vlastnostmi. Standardní provedení plexi POLYCASA čirá, opálová a barvy dle vzorkovníku, opatřený UV ochranným filtrem.

Dostupné formáty
Dostupnost ihned k odběru

Základní informace

Extrudované plexisklo POLYCASA XT je u nás v ČR velmi známe svojí kvalitou a všestrannou použitelností v reklamním průmyslu, široké využití v interiérech i exteriérech. Plexisklo XT se vyznačuje výbornou transparentností a lesklým povrchem. Plexisklo je samozřejmě opatřeno UV ochrannými filtry, proti zežloutnutní a je také zaručeno, že barva zůstane po celé roky nezměněná. Desky z plexiskla POLYCASA XT se dají velmi snadno řezat, pálit na laseru, ohýbat a leštit. Desky mají oboustrannou ochrannou fólii proti poškrábání při manipulaci a přepravě.

Plexi se dodávají standardně v čiré, opálové a kouřové barvě. Na dotaz je možno dodat desky s antireflexní úpravou. Nabízíme možnost zpracování plexiskla POLYCASA XT dle technologií viz. služby

Vlastnosti

Odolnost proti povětrnostním vlivům, výborná propustnost světla, dobrá recyklovatelnost

Použití

Osvětlovací technika, rekalamní nápisy a cedule, výklady, stojany grafické panely, kryty strojů a zařízení, prosklení dveří.

Přiložené soubory

lepidla ACRIFIX

Produktový list

Rozměry

plexisklo POLYCASA XT - dostupné varianty

Formát:
Barva:
Dostupnost:
Rozměry: x x
Kód Formát Rozměr Barva MJ Váha Skladem
+420 466 989 166

HRADECKÁ 136, OPATOVICE NAD LABEM 533 45

Zobrazit na mapě